DESIGN-IT CREATIVE GROUP

Poznaj naszą firmę!

Kim jesteśmy

Jesteśmy studiem zajmującym się szeroko rozumianą reklamą. Specjalizujemy się w budowie stron i rozbudowanych sklepów internetowych, optymalizacją oraz ich pozycjonowaniem. Tworzymy oraz prowadzimy strategie marketingowe na portalach społecznościowych, przygotowujemy kampanie linków sponsorowanych oraz doradzamy klientom w kwestii budowania profesjonalnego wizerunku ich firmy. Posiadamy szeroki wachlarz narzędzi niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnych oraz analizowania ich efektów. Jako agencja reklamowa sprostamy także każdej tradycyjnej realizacji reklamowej dla biznesu. Projektujemy i drukujemy materiały niezbędne do funkcjonowania w dzisiejszych czasach na rynku pracy jak wizytówki, broszury ofertowe oraz ulotki reklamowe. Nasz zespół łączy w sobie pomysłowość i doświadczenie zdobyte podczas długoletniej pracy z Klientem.

Kompleksowość i profesjonalizm

Naszym atutem jest kompleksowość. Realizacje reklamowe, jakie mamy przyjemność przygotowywać dla naszych klientów są zawsze szyte na miarę. Ilość zmiennych, obecna taktyka reklamowa oraz indywidualna specyfika branży naszych partnerów sprawiają, iż każdy z projektów ma indywidualny i złożony charakter. Jesteśmy odpowiedzialną i etyczną firmą, która na pierwszym miejscu stawia na zadowolenie osób, które nam zaufały. Dzięki temu nasz zbiór zadowolonych i stałych klientów wciąż się powiększa. Zadbamy o wszelkie aspekty związane z zapewnieniem podstawowych narzędzi potrzebnych do budowania wizerunku firmy, począwszy od stworzenia logotypu, opracowania strony internetowej, reklamy i zrealizowania materiałów reklamowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt w celu przygotowania wyceny i określenia terminu realizacji.

Wsparcie dla biznesu

W zakres naszych usług wchodzi projektowanie identyfikacji wizualnych, reklama, szeroko pojęta poligrafia oraz realizacje internetowe i multimedialne. Wychodząc na przeciw nowym technologiom proponujemy profesjonalną obsługę wizualną i elektroniczną dla firm, instytucji oraz inicjatyw niezależnych. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie w branży, a nasz zespół łączy w sobie pomysłowość i doświadczenie. Dzięki znajomości rynku i co najważniejsze – niepohamowanej kreatywności, tworzymy projekty o najwyższej jakości spełniające wszystkie dzisiejsze standardy. Powierzając naszej opiece wizualną stronę swojej firmy dostajecie Państwo nie tylko „zaostrzony ołówek w sprawnej dłoni”, ale przede wszystkim doświadczonych projektantów, profesjonalne doradztwo, przemyślane i kompleksowe koncepcje oraz obsługę na najwyższym poziomie.